• Monika Masełek
  8 miesięcy temu
  Mega polecamy Sabine i Wojtka - wspaniały duet, bardzo profesjonalny, ale też wyluzowany i z poczuciem humoru 🙂 pomogą każdej nieśmiałej parze w ich debiucie przez obiektywem 🙂 ze ślubu i wesela mamy mega dużo fajnych zdjęć, super uchwycone kadry, ale też film, który zachwyca i wzrusza wszystkich, którzy go oglądają 🙂 nie moglibyśmy sobie
 • Sylwia JZ
  8 miesięcy temu
  West Slavic Pictures - jesteście najlepsi! Kiedy otrzymaliśmy zdjęcia z dnia Naszego Ślubu przekonaliśmy się że lepiej nie mogliśmy wybrać. Po otrzymaniu filmu utwierdziliśmy się w tym! Przepiękne zdjęcia, wspaniały film. Jesteśmy zachwyceni. Dziękujemy serdecznie za tak piękne utrwalenie cudownych chwil! Sylwia i Bartek
 • Magdalena Matysek
  3 miesiące temu
  Jesteśmy niesamowicie zadowoleni ze współpracy z Sabiną i Wojtkiem! Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej ekipy na tak ważny dla nas dzień. Opowiedzieli go w przepiękny i wzruszający sposób, dlatego polecamy ten duet wszystkim i na wszystkie okazje! Podeszli do zadania bardzo profesjonalnie, jesteśmy zachwyceni efektem końcowym 🙂 Dziękujemy!!!
 • Sylwia Pająk
  9 miesięcy temu
  West Slavic Pictures towarzyszyli nam w dniu naszego ślubu oraz wesela i bardzo dobrze ich wspominamy. Stworzyli super, luźna atmosferę która jest niezwykle istotna w tym dniu. Zdjęcia są świetne, naturalne ujęcia oraz super kadry. Tak samo z resztą film. Podczas całego procesu dogrywania szczegółów sprawny i szybki kontakt mailowy/ telefoniczny. Polecam serdecznie ten duet
 • Klaudia Makles
  10 miesięcy temu
  Cudowni ludzie, którzy wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni zdjęciami oraz filmem! Sabina i Wojtek mają świetne oko do wyłapywania zarówno tych śmiesznych jak i wzruszających momentów. Idealnie dopasowana muzyka i uchwycone chwile, do których wracamy z przyjemnością. Zdjęcia oraz film robią duże wrażenie- polecamy z całego serca!

Roksana Makowska

Ślub w Willa Decjusza

Długo wybierałam i oglądałam realizacje reportaży rożnych fotografów, zawsze było jakieś “ale”…do czasu aż zobaczyłam zdjęcia Sabiny i Wojtka : Wybór West Slavic Pictures był strzałem w dziesiątkę! W ich obiektywie każda uroczystość zostaje znakomicie uwieczniona. Dziękujemy za efektowne i bardzo eleganckie zdjęcia.

fotografia-slubna-Rybnik

Piękne, naturalne, pełne prawdziwych emocji, bezpretensjonalne zdjęcia! Zakochałam się w fotografiach West Slavic Pictures wiele lat temu i wciąż pozostają bezkonkurencyjni. Zaproszeni do fotografowania naszego Ślubu stworzyli najpiękniejszą pamiątkę dla nas i naszych bliskich. Dziękujemy!

fotografia ślubna dolnyśląsk

Współpraca z Sabiną i Wojtkiem, to jedno z milszych wspomnień z naszego ślubu. Przez cały czas byli serdeczni w kontakcie i profesjonalni w działaniu. Wszyscy wiemy, że mało kto ogląda filmy ze ślubu i kluczowe są fotografie. To, co wyróżnia West Slavic Pictures, to przepiękne zdjęcia wielu małych szczegółów, których nie potrafią uchwycić inni fotografowie. Za to jesteśmy naprawdę wdzięczni Sabinie i Wojtkowi. Za to i za przyszłe zdjęcia ze chrzcin, o których jeszcze nie wiedzą.

Paulina i Grzesiek

fotografia ślubna Rzeszów

Sabina, Wojtek – Dzię-ku-je-my!!!!
Zdjęcia są mega, już wszystkim pokazaliśmy!!!! Nie ukrywamy, że cieszymy się strasznie i naprawdę nie mogliśmy lepiej wybrać!!! Będziemy mieć piękną pamiątkę z tego dnia. Oczywiście miło było powspominać z rodzinką, okazuje się że ze stresu tyle rzeczy nam umknęło a oglądając zdjęcia dopiero zobaczyliśmy jak to wszystko wyglądało.

Gorące pozdrowienia!!!
Paulina i Grzesiek

Ewa i Maciek

fotografia ślubna Wrocław

Witajcie Sabino i Wojtku!
Na początek chciałabym powiedzieć, że jesteśmy pod wielkim wrażeniem Waszej pracy! Tyle materiału, tyle zdjęć… Wolę nie myśleć ile to jest godzin obróbki i komponowania całości. Dziękujemy!!!
Oczywiście pewnie nie będzie dla Was zaskoczeniem, jeśli powiemy, że zdjęcia są przepiękne! Wybór do albumu też bardzo trafiony, wszystko wygląda jak z bajki! 🙂 No i nasz dworzec też okazał się bardzo fotogeniczny 🙂 Jeśli będziemy zmieniać jakieś zdjęcia w albumie, to na pewno nie będzie ich wiele.
Wasze zdjęcia są niesamowite, to będzie nasza najpiękniejsza pamiątka. Bardzo się cieszymy, że to właśnie Wy stworzyliście je dla nas.

Pozdrawiamy serdecznie 🙂
Ewa i Maciek

Magda i Kuba

sesja narzeczeńska Sopot

Ciężko jest zacząć, bo ogrom Waszej pracy jest nie do opisania.
Nie przykładaliśmy uwagi do wielu szczegółów przy organizacji wesela, najważniejsze były: dobre jedzenie, zespół i fotograf(owie). Resztę mieli nadrabiać goście 🙂 Plan się powiódł, wyszło dokładnie tak jak miało wyjść i to w olbrzymiej mierze dzięki Wam!
Zarówno sesja narzeczeńska, piątkowa kolacja jak i wesele są ujęte w taki sposób, jak je zapamiętaliśmy. Jest na nich przejęcie, szczęście, miłość i dużo akcji 🙂 Zdjęcia i film zachwyciły nie tylko mnie i Kubę, ale i naszych najbliższych. Stworzyliście pamiątkę, która jest nieoceniona!
W szczególności dziękujemy za sesję narzeczeńską. Jak zapewne pamiętacie, podchodziliśmy do tego pomysłu bardzo sceptycznie. Jednak już w trakcie sesji wiedzieliśmy, że warto było dać się namówić. Oglądając zdjęcia, możemy powiedzieć tylko jedno, nie odpuszczajcie żadnej Parze! 🙂

Jesteście Wielcy!
Dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy!
Magda i Jakub

Wiki i Krystian

Droga Sabino i Wojtku,
nie pisałam od razu, bo oglądnięcie wszystkich zdjęć zajęło nam wczoraj bagatela 4h… Pół rodziny, rozsianej po Polsce oglądnęło wczoraj prezentację, która wywołała morze łez.. aż dziwne, że dziś była taka susza… nie wiedziałam i chyba dalej nie wiem co mogę Wam napisać, żeby choć trochę dać Wam odczuć w jakim stopniu Wasze zdjęcia wywarły na nas wrażenie… po prostu bądźcie pewni, że niejedna ściana, nie jedna profilowa stronka zostanie ozdobiona Waszymi zdjęciami. Jesteśmy dumni z tego co nam zaprezentowaliście i z tego, że Was poznaliśmy! Wasza praca daje ludziom wiele radości i to nie chwilowej, a z pewnością na lata. Mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy, co złego to nie my;) Z wesela mało co pamiętamy, bo emocji było aż nadto, dobrze, że byliście z nami, bo mamy teraz co wspominać:)
Dziękujemy Wam bardzo i mamy nadzieję – do zobaczenia!:)
Wiktoria i Krystian

Paulina i Grzesiek

Sabina i Maciek

sesja narzeczeńska Katowice

Kochani,
z całego serca dziękujemy Wam, że towarzyszyliście nam zarówno w dniu ślubu jak i w sesji po. Wasze cenne rady oraz to jak potraficie rozluźnić atmosferę są wyznacznikiem tych zdjęć! Jesteście profesjonalistami w każdym calu i jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mieliśmy takie szczęście i trafiliśmy właśnie na Was. Co do samych zdjęć, to jesteście najlepsi, zdjęcia są rewelacyjne i po prostu wymiatają. A fotokast jest strzałem w dziesiątkę! Musimy Wam się szczerze przyznać że zarówno mi jak i Maćkowi łzy wzruszenia pociekły:)
Zdjęcia oglądaliśmy już chyba ze 100 razy a fotokast jest puszczany na okrągło i długo jeszcze będzie … oj biedni Nasi znajomi którzy będą Nas odwiedzać:P
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy Wam aby Wasza przygoda z fotografowaniem dawała Wam tyle radości ile radości przeżywają nowożeńcy oglądający Wasze prace !!!

Trzymajcie się cieplutko 🙂
Sabina i Maciek

Kasia i Janek

Sabino i Wojtku,
bardzo gorąco dziękujemy Wam za zdjęcia, albumy i fotokast, i za cały Wasz wysiłek włożony w tę realizację!
Fotokast ma świetną formę, przyjemnie się go ogląda i słucha, no i niezmiernie cieszymy się, że udało Wam się wpleść kawałek utworu Oktofonii – zależało nam, by mieć gdzieś ślad ich wykonania specjalnie dla nas. Również albumy bardzo się podobają nam, rodzicom i gościom. Zdjęć jest wspaniała ilość, a wśród nich mnóstwo świetnych ujęć naszych i gości (zdjęcia z parkietu bezkonkurencyjne!) – naprawdę jest czym ich obdarowywać! Nie minęło wiele czasu od naszego ślubu, a oglądanie zrobionych przez Was zdjęć i ich kompilacji raduje nas i wzrusza, a z upływem czasu przeżycia będą pewnie jeszcze większe.
Osobno chcemy Wam podziękować za sesję narzeczeńską, bo jest nam szczególnie bliska – z racji scenerii i ‚klimatu’, ale i z powodu tego, że było to nasze pierwsze spotkanie z Waszymi obiektywami, które – mimo naszych małych niepewności – okazało się czystą przyjemnością i świetnym przygotowaniem do dnia ślubu. Dziękujemy Wam za ten pomysł i za zachwycające efekty!
Dzięki za wszystko i powodzenia w tym, co robicie z pasją i tak dobrze!
Kasia i Janek

Monika i Jacek

sesja narzeczeńskaw w Karpaczu

Cześć Sabino i Wojtku:)
Bardzo fajnie wspominamy tą sesję. Zdjęcia suuuuuper, są różnorodne i takie pozytywne:) Cieszymy się, że wybraliśmy tak piękne miejsce. Jesteśmy mile zaskoczeni, ponieważ obawialiśmy się, że nasze zdenerwowanie bedzie widać na każdym zdjęciu, a tak nie jest. I już wybieramy, które zdjęcia znajdą się w ramkach, a które podarujemy naszym rodzicom:) Jesteśmy ciekawi, jak to bedzie na naszym ślubie:)
Pozdrawiamy ciepło i do zobaczenia,
Monika i Jacek

Monika i Konrad

Cześć:)

Zdjęcia dotarły i są przepiękne! Wszyscy którzy już mieli okazję je zobaczyć są zachwyceni:) Zdjęcia są naturalne i nietypowe, dokładnie tak jak chcieliśmy:) Fotokast widziałam bez głosu, nie jestem jeszcze na to gotowa 😉
Bardzo Wam dziękujemy za prace tego dnia i jej owoce w postaci przepięknej pamiątki ze ślubu:)

Monika i Konrad